Прокуратурою області до суду направлено кримінальне провадження за фактом несплати підприємцем понад 4 млн. грн. податку на додану вартість
Під процесуальним керівництвом покуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 212 КК України).
Як встановлено, у 2015 році директор одного з чернігівських підприємств, використовуючи послуги фіктивних фірм, з метою заниження об’єкту оподаткування вносив недостовірні дані до бухгалтерського та податкового обліку, внаслідок чого ухилився від сплати податку на додану вартість.
У результаті таких дій державним інтересам завдано збитки на суму понад 4,3 млн грн, що більше ніж у 5000 разів перевищує встановлений законом неоподаткований мінімум доходів громадян та є особливо великим розміром.
Зібраними доказами вина директора підтверджена у повному обсязі, у зв’язку з чим обвинувальний акт направлено до суду.
З метою забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків прокурором заявлено цивільний позов про стягнення коштів на загальну суму 4,3 млн грн.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.