Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 травня, 00:19:04

"Двоє в човні, не рахуючи горілки!" - історія, майже за Джеромом К. Джеромом

21.06.2012   13:22

Риболовлю сміливо можна назвати активним видом відпочинку, а якщо пощастить з уловом, то і приємним. Наскільки відповідав сподіванням двох сорокасемирічних мешканців Києва той відпочинок, який вони отримали днями, залишається тільки здогадуватися.

Розпочалася ця історія 16 червня, коли двоє товаришів Олександр М. та Володимир Б., зібравши необхідне спорядження та завантаживши його на автомобіль, вирушили в напрямку Чернігівщини.

Місцем свого відпочинку друзі вибрали село Сорокошичі Козелецького району. Прибувши на місце і розбивши табір, вони не барилися, і з ходу почали “активно відпочивати” шляхом вживання оковитої. “Підготувавшись” таким чином, вони спустили на воду човна на вирушили на риболовлю на Київське море. І хоча Козелецький район не є контрольованим прикордонним, державний кордон знаходиться зовсім поруч. Про це або забули, або не схотіли знати наші відпочивальники, бо якраз під час “відпочинку” їм зателефонували друзі, що якраз відпочивали в селі Новоселки Ріпкинського району і запропонували зустрітися на Дніпрі.

І, як кажуть: “труби засурмили”, наші герої, не зважаючи на незнання маршруту, та значну відстань, близько 100 км, негайно вирушили в дорогу. Правда, як виявилось пізніше не з друзями, а з пригодами.

Пройшовши близько 30 км проти течії, коли вже хилився до завершення день, вони зрозуміли, що заблукали і розвернувшись на 180 градусів рушили назад. Але Дніпро, це вам не аби щось! В сутінках, приставши до правого берега річки, один з друзів вирушив на пошуки допомоги, а інший залишився стерегти човна. Наступного разу зустрітися друзям довелося тільки наступного дня, вранці, в білоруському прикордонному підрозділі, до якого їх обох доставили з різних населених пунктів, як затриманих за порушення режиму державного кордону.

Невідомо скільки часу провели б наші “відпочивальники” на території сусідньої країни, виконуючи адміністративне покарання, до якого їх притягнули, але своєчасне втручання керівництва Чернігівського прикордонного загону в цю історію, дозволило вже наприкінці дня 17 червня обом повернутися до України.

Добре, коли все добром закінчується! Ось так, власна необачність та дурість, поєднані з оковитою, призвели до історії, майже за Джеромом К. Джеромом.

Останні новини Чернігівщини

Чоловіка засуджено за замах на умисне вбивство вітчима

Чоловіка засуджено за замах на умисне вбивство вітчима 14:01

За процесуального керівництва прокурора Чернігівської окружної прокуратури доведено вчинення суспільно-небезпечного діяння 32-річним місцевим мешканцем замаху на умисне вбивство (ч.2 ст.15, ч.1 ст. 115 КК України).

У Чернігові вшанували пам'ять жертв Другої світової війни та вклонилися перед всіма, хто боровся з нацизмом 13:59

В.о. міського голови Олександр Ломако, заступники міського голови, голова міської ради ветеранів Ірина Четвертак та громадськість, вшанували пам'ять всіх жертв Другої світової війни. Поклали квіти до пам'ятного знаку у сквері Магдебурзького права, а також стели загиблим в АТО/ООС.

 Як у поминальні дні дістатися до міських кладовищ громадським транспортом

Як у поминальні дні дістатися до міських кладовищ громадським транспортом 13:56

До уваги мешканців Чернігова та гостей міста! Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради інформує про те, як можна доїхати до міських кладовищ (окрім «Яцево») у поминальні дні.

Городнянські поліцейські оперативно затримали зухвалого крадія 13:51

Поліцейські ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції впродовж кількох годин встановили та затримали зловмисника, який незаконно заволодів мотоциклом жителя одного з сіл Городнянської громади та в сусідньому селі викрав речі з обійстя іншої заявниці. Зловмисника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 10:47

Україна приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини