Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:11:16

Працівникам КП "АТП -2528" підвищили зарплати

26.01.2018   13:00

Працівники комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради ухвалили колективний договір і підвищили соціальні стандарти. Про це повідомив начальник підприємства Руслан Волок.

«Згідно з договором, підвищено зарплати водіям і прибиральницям, вводяться виплати на оздоровлення, чого не було. Підприємство страждало від нестачі кадрів, а це впливало і на прибирання Чернігова», - сказав він.

Під час прийняття колективного договору водії і прибиральниці розповіли про те, що заважає якісно виконувати свої обов’язки. Зокрема про нестачу контейнерів для сміття і знесення його з приватного сектора у контейнери багатоповерхівок та будівельного сміття.

Як повідомлялося, міський голова Владислав Атрошенко 23 січня підтвердив свою обіцянку за власний кошт допомогти облаштувати місця відпочинку для водіїв на комунальному підприємстві АТП2528.

Місяць тому мер пообіцяв суттєво підвищити зарплату водіям, які прибирають Чернігів.


За інформацією КП АТП - 2528

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини