Телеканал "Новий Чернігів" отримав ліцензію на цифрове мовлення
25 січня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення визнала міський телеканал «Новий Чернігів» переможцем конкурсу щодо видачі ліцензії на цифрове мовлення у багатоканальній телемережі МХ-5 у м. Чернігові.

Починаючи з нового року, на 26 році існування міський телеканал переходитиме на новий етап свого розвитку – на 24-х годинне цифрове мовлення. Планується, що буде поступове відключення від існуючого аналогового мовлення у період до 2020 року.
ТРА «Новий Чернігів» спеціалізується на виробництві власного продукту, подачі інформації та експертної думки з перших уст, регіональних новинах, розповсюдженні інформаційних, культурологічних, просвітницьких, розважальних і дитячих програм, ток-шоу у прямому ефірі.
При переході на 24 години мовлення планується більшу частину ефірного часу провести через два інтерактивних багатогодинних проекти — ранковий і вечірній. Крім того, більш широко застосовуватимуться інтерактивні телевізійні технології, спрямовані на створення зворотного зв’язку, вивчення громадської думки щодо тематики програм або проблем регіону. Це й інтерактивне опитування в прямому ефірі, і прямий телефонний зв’язок зі студією під час прямих ефірів, і опитування інтернет-аудиторії через сайт ТРА „Новий Чернігів” www.newch.tv, і живий зв’язок з аудиторією інших регіонів через телемости. А також організація і проведення зустрічей, прес-конференцій в прес-холі компанії з веденням запису у режимі прямого ефіру та online трансляцією на сайті, інших інтернет-платформах телеканалу.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.