Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 21:35:26

За незаконне зберігання зброї, бойових припасів або вибухових речовин місцевого жителя засуджено до 3 років позбавлення волі

26.01.2018   07:58

Апеляційним судом 17.01.2018 задоволено скаргу прокурора у зв’язку з м’якістю призначеного покарання та скасовано вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова стосовно місцевого жителя, за місцем проживання якого у травні 2016 року правоохоронцями виявлено та вилучено значну кількість вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, а також більш ніж 70 г особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу. Місцевим судом обвинуваченого було звільнено від відбування покарання із іспитовим строком на 3 роки.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та ухвалив вирок, яким обвинуваченому призначив покарання за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне зберігання зброї, бойових припасів або вибухових речовин), ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту) у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

За принципової та послідовної позиції прокурора попередня ухвала апеляційного суду, якою відмовлено у задоволенні апеляційної скарги прокурора, скасована судом касаційної інстанції у зв’язку з необхідністю призначення реальної міри покарання.

Під час нового апеляційного розгляду прокурором доведено, що ступінь тяжкості вчинених злочинів, їх суспільна небезпека, кількість вилучених боєприпасів, вибухових речовин, зброї, наркотичних засобів та дані щодо особи обвинуваченого, не давали підстав суду призначати покарання зі звільненням від його відбування з іспитовим строком.

Вирок набрав законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини