Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 15:11:40

Комісія визначила переможців конкурсу громадських проектів на 2018 рік

24.01.2018   09:44Агенцiя

Цьогоріч у рамках обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» реалізовуватимуться 7 проектів інститутів громадянського суспільства.

Таке рішення прийняла конкурсна комісія 23 січня.

Як повідомлялося раніше, на конкурс громадських проектів, що фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету в 2018 році, було подано 8 заявок від 7 громадських організацій Чернігівщини.

У червні минулого року за результатами розгляду та індивідуального оцінювання членами конкурсної комісії був сформований рейтинг конкурсних пропозицій.

Відповідно до виділених з обласного бюджету на 2018 рік коштів комісія визначила переможців згідно з рейтингом. Таким чином, цьогоріч реалізовуватимуться наступні громадські проекти:


1. ІГС: Громадська організація «Чернігів Європейський»; проект «Історичний квест «Патріоти Чернігівщини»;

2. ІГС: Новгород-Сіверська районна громадська організація «Княжий ГРАД»; проект «Living lesson» (живий урок);

3. ІГС: Громадська організація «Громадське телебачення: Чернігів»; проект «Разом за життя»;

4. ІГС: Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ»; проект «Чернігівці в Українській Революції»;

5. ІГС: Асоціація регіональних засобів масової інформації; проект: «Децентралізація у медіа: доступно, достовірно, актуально»;

6. ІГС: Громадська організація «Громадське телебачення: Чернігів»; проект «Реформа медицини стосується кожного!»;

7. ІГС: Громадська організація «Епоха свідомості»; проект соціально-психологічної реінтеграції жінок, що перебувають у конфлікті із законом «Калиновою дорогою змін».

Крім того, для проведення моніторингу реалізації конкурсних заявок, забезпечення дієвого контролю за використанням бюджетних коштів та надання методичної допомоги за кожним проектом-переможцем закріплені члени комісії, які будуть слідкувати за їх виконанням, відвідувати організовані в рамках проектів заходи та консультувати їхніх авторів у разі потреби.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини