В Чернігові долучилися до Всеукраїнської акції присвяченої роковинам героїчної оборони ДАПу
В Чернігові, в рамках Всеукраїнської акції присвяченої роковинам героїчної оборони ДАПу, в торговельному центрі «Голлівуд» містяни, серед яких було молоді й малечі, прослухали виступ духового оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
 
					Військові музики, під керівництвом диригента - начальника оркестру Романа Павліва, вшанували героїзм і відвагу захисників Донецького аеропорту виконанням всесвітньовідомих пісень «For Honor and Glory» і «El Silenzio».
Як зазначив начальник центру підполковник Ігор Кішман, оркестру вже другий рік поспіль долучився до акції зі вшанування воїнів, які захищали аеропорт. Нині жителі Чернігова мали змогу насолодитися мелодіями, які вшановують мужність воїнів і виконуються у всьому світі, зокрема і країнах-учасницях альянсу НАТО.
Завершився виступ під гучні оплески чернігівців, які приєдналися до акції і таким чином висловили свою підтримку і вдячність військовим.
Підполковник Олександр Парій
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

 © 2005-2025
 © 2005-2025