Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 00:03:29

Внаслідок лобового зіткнення автомобілів одна людина загинула, ще одна травмована

20.01.2018   11:04

У зв’язку з ускладненням погодних умов поліція закликає водіїв бути уважними на дорозі, адже за минулу добу в області сталося 3 дорожньо-транспортні пригоди, в яких одна особа загинула та 3 травмовані.

18 січня близько 13:00 на автодорозі «Чернігів-Мена-Сосниця-Гремяч» поблизу селища Березна 30-річний водій з Кіровоградської області, керуючи автомобілем «Daewoo Lanos», не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з автомобілем «Volkswagen T2» під керуванням 59-річного чернігівця.

Внаслідок зіткнення автівок водій «Ланоса» від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди. Водій «Volkswagen» отримав тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості і госпіталізований до травматологічного відділення Менської районної лікарні.

Цього ж дня близько полудня в селищі Березна Менського району 43-річний водій, житель Чернігова, керуючи автомобілем «ГАЗ-3302», не справився з керуванням, виїхав на узбіччя, де скоїв наїзд на 64-річного пішохода. Внаслідок наїзду пішохід отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до Чернігівської обласної лікарні.

Наразі встановлюються всі обставини та причини дорожньо-транспортних пригод.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.