Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 05:38:02

Підземний перехід біля готелю "Україна" тепер буде обслуговувати КП "Паркування та ринок"

19.01.2018   08:17

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 січня надав згоду на передачу з господарського відання комунального підприємства «АТП-2528» у господарське відання комунального підприємства «Паркування та ринок» підземного переходу біля готелю «Україна».

Такі зміни були необхідні для забезпечення експлуатації, ремонту та належного утримання підземного переходу. Коментуючи дане рішення, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сказав:
- Це пов’язано більше з функціями КП «Паркування та ринок». Таке рішення потрібно прийняти для забезпечення поточної роботи: прибирання, охорони. І нам якнайскоріше потрібно придбати для цього переходу хоча б один гусеничний підйомник для людей, які переміщаються на візках, - такий, як у школі №30. Охоронець, який буде охороняти перехід, буде допомагати людям з особливими потребами спускатися та підніматися.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини