Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 00:25:49

Знову про Ялівщину: звіт керівника РЛП та поради громадськості

18.01.2018   10:17Агенцiя

Про те, як працював минулого року КЗ “РЛП “Ялівщина” Чернігівської обласної ради, та які плани на поточний рік, говорили під час наради в облдержадміністрації.

Інформував громадськість директор комунального закладу Володимир Свердлов. Він розкрив основні аспекти діяльності щодо природоохоронної та організаційної роботи, наукових досліджень, інформаційної еколого-просвітницької діяльності.

Повний звіт очільника РЛП «Ялівщина» буде оприлюднено на сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Представники громадськості радили керівництву РЛП поки утриматися від наукової діяльності, натомість зосередити всі зусилля для вирішення питання визначення меж парку.

Також громада націлена відновити діяльність профільної робочої групи або ж створити наглядову раду.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини