Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 14:39:09

Досягнуте компромісне рішення щодо навчання учнів школи № 10. ДОКУМЕНТ

15.01.2018   09:47

12 січня в Чернігівській міській раді відбулася робоча нарада Управління освіти, педагогічного колективу школи № 10 та представників батьківської спільноти цієї школи. На цій нараді з ними спілкувався і Чернігівський міський голова.

Учасники зустрічі прийняли спільне компромісне рішення щодо організації навчання учнів школи №10. Відповідно до нього, вони у зв’язку з надзвичайною ситуацією зараз матимуть додаткові 2-тижневі канікули. У цей час профільне управління міської ради замовляє додаткове дослідження будівлі будівлі та просить експертну установу, зважаючи на виключні обставини, максимально прискорити надання висновку.  Після одержання цього висновку буде прийняте остаточне рішення. Батьки учнів школи обіцяють сприйняти цей висновок і прийняте після цього рішення з розумінням, яким би воно не стало.

Як вже повідомлялося раніше, після одержання офіційного технічного висновку НДІ «Чернігівцивільпроектреконструкція», де сказано про аварійність частини будівлі цієї школи (а саме прибудови), проводити навчання дітей у цьому приміщенні протиправно. Відповідно до цього висновку, прибудова має бути демонтована. Будь-які процеси з прибудовою можуть викликати небезпечні наслідки і для основної будівлі, тому і в ній на цей час – до закінчення будівельних робіт - учнів залишати не можна.

У той же час, згідно з роз'ясненням управління освіти, школа в будь-якому разі залишається тою ж школою № 10 юридично та організаційно, у якому би приміщенні в кінці кінців не довелося тимчасово навчатися. Класи, вчителі, адміністрація, класні журнали з оцінками залишаться тими ж.
 
   

 


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини