Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:23:36

У приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся прийом громадян

11.01.2018   13:56Агенцiя

Консультації в місцевому БПД директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк провели спільний прийом громадян з питань діяльності органів юстиції та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Консультування громадян відбулося у приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За отриманням правової допомоги звернулося троє громадян. Питання стосувались: строку прийняття спадщини та видачі свідоцтва про право на спадщину; наслідків пропущення строку для прийняття спадщини; умов та порядку розірвання шлюбу; тривалості судового процесу розлучення за відсутності згоди другого з подружжя; порядку призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг безробітнім особам.Консультації в місцевому БПД 0010

На всі запитання громадяни отримали змістовні та обґрунтовані відповіді.
Також присутніх ознайомили з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я маю право!» та роздали інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО!». Консультації в місцевому БПД 0007

Нагадуємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав можна звернутись до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м. Чернігів, пр-кт. Миру, буд. 49а, офіс 709, телефон: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.