Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:56:57

На благоустрій зелених зон Чернігова - понад мільйон доларів

11.01.2018   11:23

Управління житлово-комунального господарства Чернігова готове розщедритись більш ніж на 30 мільйонів гривень на рік, якщо хтось займеться благоустроєм зелених зон нашого міста.

Тендерна пропозиція на «ProZorro» була подана згідно з вимогами законодавства. І, швидше за все, зважаючи на її обсяги, переможцем стане комунальне підприємство Чернігова. У 2017-му зазначені роботи виконувало КП «Зеленбуд». Деталізували в ЖКГ міста роботи як могли.

Переможець тендера повинен буде навіть протирати лавки та розкидати вручну сніг по газонах.

Проте свідомо чи несвідомо, назвавши роботи, їх обсяги та суми, не вказали періодичності їх виконання на рік або ж за яких умов вони проводяться (наприклад, «за наявності снігу» чи «за наявності сміття» тощо).

Якщо всі роботи виконуються одноразово, то суми по багатьох позиціях є вкрай завищеними. Наприклад, змітання снігу з однієї паркової лавки коштуватиме на рік 5 000 гривень.

А очищення 100 м2 газонів від випадкового сміття обійдеться в 300 тисяч гривень на рік. Якщо ж періодичність узагалі не контролюється, то результат від виконаної роботи неможливо побачити і проконтролювати витрачені кошти.

Загалом же аукціон стартує 26 лютого. А охочі можуть подати свої пропозиції до 19 січня.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.