Поліція разом з СБУ за дві години затримали чергового телефонного "мінера"
Шість років ув’язнення загрожує чоловікові, який вчора невдало пожартував щодо так званого «замінування» бази відпочинку "Чернігівобленерго". Нині спритник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Надвечір 10 січня на «гарячу» лінію "Чернігівобленерго" зателефонував невідомий, який погрожував керівництву підприємства і повідомив, що будинок на воднолижній базі компанії на березі Десни замінований.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції на чолі з керівництвом та вибухотехніки. Фахівці із залученням спеціально натренованої собаки ретельно оглянули всі будівлі та прилеглу територію. Ніяких вибухонебезпечних предметів виявлено не було.
Оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Чернігівщини спільно з працівниками СБУ протягом двох годин вирахували та затримали «мінера» в Мені.
Зловмисником виявився чернігівський працівник цього ж підприємства. Отже, невдалі жарти кримінального характеру обертаються для «мінерів» надто дорого – шість років позбавлення волі. Чи виправдовує результат методи привернення уваги?
Чоловік у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) - карається позбавленням волі на строк до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.