Внаслідок переливу ґрунтової дороги ускладнено сполучення до населеного пункту Малий Дирчин
10 січня внаслідок підйому рівня води у річці Снов стався перелив ґрунтової дороги між селами Великий Дирчин та Малий Дирчин, що у Городнянському районі.
Ускладнена для руху ділянка глибиною 15-20 см складає близько 50 метрів.
Сполучення та забезпечення 30 осіб населення с.Малий Дирчин речами першої необхідності, продуктами харчування та лікарськими засобами здійснюється за допомогою гужового та автотранспорту підвищеної прохідності.
За інформацією Чернігівського обласного центру з гідрометеорології, рівень води поступово зменшується.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.