Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 16:29:08

Щоб відпочинок був радісним, а головне - безпечним

19.06.2012   07:11

У період літніх відпусток та дитячих канікул актуальним питанням є оздоровлення. Санаторії, профілакторії, бази відпочинку та дитячі табори відносяться до об'єктів з масовим перебуванням людей. Тож одним з головних завдань є забезпечення безпеки відпочиваючих, особливо дітей.

З огляду на це, 13-15 червня співробітниками Управління Держтехногенбезпеки і Територіального управління МНС в області  було проведено рейдову перевірку об'єктів відпочинку на території Менського та Чернігівського районів.

Особлива увага зверталась на стан утримання шляхів евакуації, електрогосподарства, протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.
Найбільше занепокоєння викликає протипожежний стан об'єктів відпочинку "Будівельник" Менського району, "Зміна", "Відкриті двері" та "Десна" Чернігівського району.

Керівники зазначених об'єктів не приділяють належної уваги питанню забезпечення пожежної безпеки, внаслідок чого на протязі останніх років велика кількість запропонованих держпожнаглядом протипожежних заходів не виконується. Відсутні системи оповіщення людей про пожежу, автоматична пожежна сигналізація відсутня або знаходиться у непрацездатному стані, дерев'яні конструкції горищ корпусів не оброблені вогнезахисним розчином, шляхи евакуації, протипожежне водопостачання та електрообладанання не відповідають вимогам нормативних актів, територія та будівлі не забезпечені первинними засобами пожежогасіння згідно норм належності.

За невиконання вимог пожежної безпеки працівниками державного нагляду у сфері пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 28 посадових осіб, призупинено експлуатацію 18 приміщень, які знаходились в пожежонебезпечному стані.

З кращого боку слід відмітити позаміський дитячий табір "Барвінок" у
с. Бігач Менського району та базу відпочинку "Юність" у с. Шестовиця Чернігівського району. Керівники цих закладів з відповідальністю поставилися до питань забезпечення пожежної безпеки і заздалегідь потурбувалися, аби відпочиваючі почували себе у безпеці.

Електрообладнання перевірено на відповідність нормам безпечної експлуатації, проведено технічне обслуговування вогнегасників, пожежні водойми заповнені необхідною кількістю води для цілей пожежогасіння, пожежні щити укомплектовані необхідним протипожежним інвентарем, з обслуговуючим персоналом проведені відповідні інструктажі та відпрацьовані дії на випадок виникнення пожежі. У позаміському таборі "Барвінок", де відпочивають діти Городнянської школи-інтернату, дно річки Снов в місці для купання обстежене водолазами та очищене від сторонніх предметів.

З керівниками об'єктів та обслуговуючим персоналом, фахівцями проведені протипожежні інструктажі, вручені пам'ятки з питань безпеки життєдіяльності, роз'яснені дії на випадок пожежі.

Тому Управління Держтехногенбезпеки і Територіальне управління МНС у Чернігівській області звертаються до керівників об'єктів провести необхідний ряд заходів аби убезпечити відпочинок людей в закладах оздоровлення. Під час перебування дітей в оздоровчих таборах, фахівці будуть пильно слідкувати за дотриманням правил пожежної безпеки, а також проводитимуть різноманітні конкурси, вікторини, практичні відпрацювання з питань безпеки життєдіяльності.

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини