Рятувальники ліквідували пожежу приватного гаражу
4 січня о 23:50 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного гаражу, що по вул. Герцена, у м. Прилуки. Загоряння помітив господар, який і викликав вогнеборців.
За викликом на місце події прибуло 2 відділення 12-ої державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області у складі 8 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки.
Оперативними діями рятувальників вогонь о 00:12 було локалізовано, а о 02:00 остаточно ліквідовано та не допущено розповсюдження полум'я на розташовані поруч житлові будинки господарів та їх сусідів, а також споруди господарчого призначення. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття гаражу, майно власників. Жертв та постраждалих немає.
Причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі будівлі.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Чернігівщина підключить 20 когенераційних установок у межах підготовки до зими 08:44
Чернігівська область підключить до мережі 20 когенераційних установок загальною електричною потужністю 27,4 МВт та тепловою — 26,9 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На це уряд виділив 63 млн грн для Чернігівщини.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.