За позовом прокурора скасовано право власності на об’єкт нерухомості, розташований в межах прибережної захисної смуги річки Десна
Прокуратура області у червні поточного року звернулася до суду з позовом про скасування державної реєстрації права приватної власності на об’єкт незавершеного будівництва, розташованого в м. Чернігові у межах прибережної захисної смуги р. Десна, що відносяться до земель водного фонду із обмеженим режимом використання.
Підставою для реагування стало те, що у 2015 році податковою інспекцією на вказаній земельній ділянці виявлено недобудований двоповерховий будинок, який органом контролю було оформлено як знахідку та реалізовано в якості будівельних матеріалів.
У подальшому на підставі фіктивних документів право власності на об’єкт нерухомості, збудований з порушенням вимог земельного та природоохоронного законодавства, зареєстровано за приватною особою.
Зважаючи, що передача зазначеної категорії земель у власність заборонена законом прокуратура області звернулася до Чернігівського окружного адміністративного суду з позовом про скасування державної реєстрації на об’єкт незавершеного будівництва з подальшою його передачею у розпорядження держави, який задоволено.
Наразі на виконання рішення суду 03.01.2018 право приватної власності на спірний об’єкт нерухомості скасовано.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.