Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 00:35:33

Поліція протягом доби розкрила два пограбування

05.01.2018   13:52

Кримінальна поліція оперативно затримала грабіжників, які відібрали особисті речі у двох чернігівців.

4 січня по допомогу до поліції звернувся житель Київської області і повідомив, що коли він перебував у Чернігові, став жертвою грабіжника. Зловмисник відкрито заволодів його мобільним телефоном, гітарою та 1000 гривнями. Оперативники встановили, що пограбування скоїв раніше судимий мешканець Чернігівського району. Лиходій у скоєному зізнався і дав свідчення. Поліція встановила місцезнаходження телефону і гітари, вживаються заходи з їх вилучення.

Того ж дня до поліції звернувся чернігівець, якого вночі пограбував невідомий, відібравши у нього мобільний телефон і 400 гривень. В ході оперативно-розшукових заходів кримінальна поліція встановила, що пограбування скоїв раніше судимий житель обласного центру. Зловмисник у скоєному зізнався та дав правдиві свідчення. Місцезнаходження телефону встановлено, вживаються заходи з його вилучення.

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини