Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 13:35:10

Пропозиції на архітектурний конкурс щодо спорудження Меморіалу Захисникам України приймаються до 9 лютого

05.01.2018   09:11

Серед питань, які розглядалися на розширеній нараді у міській раді, було й питання щодо проведення архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодоспорудження Меморіалу Захисникам України.

Після наради начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний прокоментував стан справ у цьому питанні прес-службі міської ради:
- Пропозиції для участі у конкурсі приймаються з 16 червня минулого року по 9 лютого поточного року включно. Підведення результатів конкурсу здійснюватиметься до 26 лютого. Досі не надійшло жодної пропозиції. А якщо надійде лише одна, то комісія не матиме права навіть відкривати цей конверт. Потрібно не менше двох пропозицій. Втім, і в цьому разі комісія може не визначати переможця, якщо їй не сподобалися обидві версії.

За умовами конкурсу, якщо комісія схвалить будь-яку пропозицію, то її автор стане переможцем конкурсу, але це не робить обов’язковим спорудження такого пам’ятника автоматично. Проектна пропозиція  розглядатиметься потім виконкомом та обговорюватиметься з громадськістю.

Як вже повідомлялося раніше, предметом конкурсу є спорудження Меморіалу Захисникам України на площі Героям Небесної Сотні та прилеглої до неї території.

Влітку минулого року оголошений повторний архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України (Рішення виконкому міської ради від 06.06.17, зміни внесені рішенням виконкому від 02.08.17).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ