Рятувальники спільно с мас-медіа провели профілактичний рейд щодо забезпечення пожежної безпеки культових закладів у період Різдвяних свят
4 січня з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки у період Різдвяних свят, співробітники міського відділу та апарату Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з регіональними мас-медіа провели профілактичний рейд культових закладів, розташованих на території обласного центру, зокрема Свято-Троїцького кафедрального собору та кафедрального собору Святої великомучениці Катерини.
В ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, рятувальники поспілкувались з настоятелями храмів та відповідальними за протипожежний стан особами, надали їм листівки з інструкціями дій на випадок пожеж і надзвичайних подій, а також звернули їх увагу на забезпеченні протипожежного захисту культових закладів у період свят.
Зокрема, надзвичайники оглянули наявність та справність первинних засобів пожежегасіння, відповідність шляхів евакуації, електромереж та церковних свічників вимогам безпеки, провели з персоналом культових закладів протипожежні інструктажі, в ході яких нагадали алгоритм дій у разі виникнення пожежі, надзвичайної події, а також використання первинних засобів пожежегасіння.
Слід зазначити, що такі профілактично-роз`яснювальні заходи напередодні свята Різдва Христового проводяться фахівцями Служби порятунку по всім населеним пунктам Чернігівщини.
Необхідно відмітити, що в цілому настоятелі храмів з відповідальністю поставились до забезпечення пожежної і техногенної безпеки культових закладів і вжили усіх можливих заходів, щоб Різдвяні свята пройшли безпечно для вірян.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.