Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 22:42:13

418 тис. грн. виявлених збитків – результат роботи Чернігівського рибоохоронного патруля з моменту запуску

04.01.2018   08:19Агенцiя

382 рибоохоронних рейди здійснив Чернігівський рибоохоронний патруль за час роботи (з квітня по грудень 2017 року).

В ході рейдів було виявлено 717 порушень правил рибальства. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок порушень, складають 418 тис грн, що в 2,5 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року. Це наочно демонструє позитивну динаміку роботи рибоохоронного патруля.

«Більше половини виявлених порушень були грубими. Ще 46 порушень було зафіксовано у місцях збуту риби та 3 – під час незаконного продажу заборонених знарядь лову», - зазначив керівник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.

За цей період, рибоохоронним патрулем вилучено 1635 кг риби та 1036 заборонених знарядь лову, з них 4 електролови. 444 справи направлено в суд для притягнення порушників до відповідальності.

Чернігівський рибоохоронний патруль висловлює вдячність небайдужим громадянам, які оперативно повідомляли про факти браконьєрства на «гарячу» лініюрибоохоронного патруля.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини