Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 22:24:06

В новорічну ніч у Чернігові вбили 22-річного хлопця. ВІДЕО

02.01.2018   08:32

У новорічну ніч у Чернігові під час бійки вбили 22-річного хлопця. Про це «Сіверу» повідомив речник ГУНП у Чернігівській області Сергій Бриль.

Один з під’їздів будинку по вулиці Толстого оточений стрічкою, там працюють слідчі, спілкуються із ймовірними свідками бійки.

«Встановлено попередньо, що відпочивали 2 компанії, у двох сусідніх квартирах одного будинку, всі вживали алкоголь, виникла суперечка, яка мала такі тяжкі наслідки. Під час операції потерпілий помер у лікарні», — розповів речник ГУНП у Чернігівській області Сергій Бриль.

У хлопця – проникаюче ножове поранення грудної клітини. Він – не місцевий, приїхав до Чернігова зустрічати Новий рік у друзів із села Пакуль. Поліцейські затримали кількох підозрюваних у вбивстві. З’ясовують деталі, причини сварки.

У правоохоронців є 72 години, щоб висунути обвинувачення та обрати запобіжний захід підозрюваному у вбивстві.

 


 

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.