Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 02:12:28

Правоохоронцю повідомлено про підозру в спричиненні місцевому жителю тяжких тілесних ушкоджень

25.12.2017   09:44

Слідчим відділом прокуратури Чернігівської області повідомлено про підозру співробітнику Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, який у грудні минулого року, перебуваючи на території однієї із автозаправних станцій м. Чернігова, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин умисно спричинив місцевому жителю тяжкі тілесні ушкодження.

Органом досудового розслідування дії правоохоронця кваліфіковано за  ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Наразі слідство триває.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини