Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 05:37:04

Путівки за рахунок коштів Фонду отримали 1147 хворих - працюючих людей та 35 дітей

23.12.2017   09:19Агенцiя

Важливим напрямком роботи Фонду соціального страхування України в частині надання медико-соціальних послуг працюючим особам є забезпечення їх відновлювальним лікуванням (медичною реабілітацією) в умовах реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Так, на протязі поточного року коштом Фонду оплачено медичну реабілітацію (відновну терапію) 1182 мешканцям Чернігівщини.

За рахунок бюджетних асигнувань Фонду на ці цілі придбано 1182 реабілітаційних путівок згідно заявок закладів охорони здоров’я області.

Всі путівки були передані для проходження курсу реабілітації після перенесених захворювань і травм (не пов’язаних з виробництвом) застрахованим особам, що проходили стаціонарне лікування. Видачу путівок здійснювали відбіркові комісії, що створені в 35 лікарнях області, за умови наявності у хворих медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря для доліковування в санаторіях по дев’яти профілях.

Таким чином отримали путівки 1147 хворих – працюючих людей та 35 дітей:
– з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи (388 осіб, в т.ч. 27 дітей (у супроводі дорослого);
– після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах (200 осіб);
– після гострих цереброваскулярних порушень (177 осіб);
– після оперативних втручань на органах травлення (151 особа);
– після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реєндопротезуванні, реплантації кінцівок (130 осіб, в т.ч. 2 дитини (у супроводі дорослого);
– порушень перебігу вагітності (81 особа);
– медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО (12 осіб);
– після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії (33 особи);

– післяопікових хворих (10 осіб, в т.ч. 6 дітей (у супроводі дорослого).
До відома працюючих: з 1 січня 2018 року запроваджується новий механізм та умови відновлювального лікування – Фонд здійснюватиме відшкодування (оплату) санаторно-курортним закладам витрат за надані соціальні послуги з лікування осіб,  застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, і їх дітей в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. Відповідний Порядок затверджено постановою правління Фонду від 13.07.2017 №39 за погодженням з Міністерством охорони здоров’я. Важливою новацією є право вільного вибору санаторію відповідно до медичних показань за профілем медичної реабілітації згідно лікарського висновку.


Галина Мазур, заступник начальника  відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини