СБУ затримала місцевого мешканця, який зберігав боєприпаси з району АТО
Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали мешканця селища Гончарівське, який зберігав боєприпаси, вивезені з району проведення антитерористичної операції.
Під час проведення обшуку у помешканні зловмисника правоохоронці вилучили дві гранати РГН із запалами, гранату ВОГ-25 до підствольного гранатомета, реактивний двигун до РПГ-7, майже п’ятсот набоїв калібру 5,45 мм, 7,62 мм та 14,5 мм, саморобний пристрій для стрільби бойовими патронами та набої до нього.
Вилучені боєприпаси направленні на експертизу.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Триває досудове слідство.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.