Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 17:15:37

На вимогу прокуратури виконано судове рішення про сплату 300 тис. грн. податкового боргу

11.12.2017   15:10Агенцiя

Прокуратурою області постійно контролюється хід виконання судових рішень, ухвалених за позовами прокурорів.

Так, Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокуратури в інтересах держави про стягнення із одного з товариств майже 300 тис. грн. податкого боргу.

Завдяки принципової позиції прокуратури суб’єктом господарювання рішення суду реально виконано, всю суму заборгованості сплачено.

Виконання рішень судів й надалі залишаюся на контролі прокуратури області.

Довідково: протягом 2017 року за втручання органів прокуратури до бюджетів різних рівнів надійшло 2 млн. грн., стягнутих за позовами вказаної категорії.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини