Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 15:53:37

Впродовж минулих вихідних днів рятувальниками Чернігівщини ліквідовано 5 пожеж та чотири рази надано допомогу населенню

04.12.2017   13:05Агенцiя

Впродовж минулих вихідних днів рятувальниками підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 5 пожеж, причинами яких послужили необережність у поводженні з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалювальних печей і димарів, а також електричних мереж і приладів. Ще чотири рази рятувальники Служби порятунку залучалися до надання допомоги населенню.

2 грудня о 23:45 у с. Дягова Менського району виникла пожежа житлового будинку. Оперативними діями вогнеборців 10-ої державної пожежно-рятувальної частини займання о 00:22 було локалізовано, а о 00:55 остаточно ліквідовано. До гасіння залучалося 7 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки. Причиною загоряння послужила необережність господаря помешкання при палінні.

4 грудня о 02:23 до Служби порятунку "101" у м. Ічня надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку. На місце події оперативно прибуло відділення 23-ої державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці о 02:38 локалізували та о 03:20 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем пошкоджено покрівлю житлового будинку на площі 40 кв.м. Причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі будинку.

Тієї ж ночі о 04:09 у райцентрі Куликівка сталася пожежа двоквартирного житлового будинку. Оцінивши складність обстановки, адже вогонь майже повністю охопив покрівлю будівлі та існувала загроза розповсюдження полум'я на сусідні споруди, вогнеборці викликали додаткові сили і засоби. На місці події працювало 2 відділення 8-го державного пожежно-рятувального посту у складі 7 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки. Вогнем знищено покрівлю будинку та перекриття на площі понад 40 кв.м. На щастя, ніхто з мешканців не постраждав.

Також, впродовж вихідних днів підрозділи УДСНС України у Чернігівській області залучалися для проведення аварійно-рятувальних та невідкладних робіт. 2 грудня рятувальники 16-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Ніжин деблокували постраждалого у дорожньо-транспортній пригоді, що сталася біля с. Красносільське Борзнянського району. Крім того, вивільнено з кювету автомобіль "Камаз" біля смт Седнів Чернігівського району та автобус "Mercedes-Benz" біля с. Стахорщина Новгород-Сіверського району. У Чернігові по вул. Волковича біля буд. № 2-Б надзвичайники Аварійно-рятувальної частини звільнили проїжджу частину від дерева, що впало внаслідок поривів сильного вітру. Загалом до проведення невідкладних робіт залучалося 13 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини