Поліція здійснює перевірку готовності пасажирського транспорту до експлуатації в зимовий період
З 17 листопада до 17 грудня 2017 року на території Чернігівської області проходить комплекс цільових заходів «Перевізник — ЗИМА», які спрямовані на дотримання перевізниками вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів.
Основною метою таких заходів є посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, запобігання виникненню надзвичайних подій та дотримання законодавства у зазначеній сфері.
Під час заходів інспектори поліції перевіряють готовність громадського автотранспорту до використання в зимовий період та його технічний стан. Особлива увага спрямована на попередження фактів керування транспортом зазначеної категорії особами у стані сп’яніння, з технічними несправностями, переобладнанням з порушеннями норм та стандартів України, експлуатації транспортних засобів, що своєчасно не пройшли обов’язковий технічний контроль. Також наряди поліції перевіряють перевізників і водіїв щодо наявності законних підстав та необхідних дозвільних документів на перевезення.
Так, з початку заходів, поліцейськми оглянуто понад 500 одиниць пасажирського транспорту, виявлено 92 порушення законодавства, допущенних водіями та перевізниками, відносно яких складено відповідні протоколи про адміністративні правопорушення. Заходи контролю з безпеки перевезення пасажирів тривають.
Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression