Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 00:25:10

Відбувся дитячий конкурс на тему "Вчимося жити на Землі"

25.11.2017   09:34Агенцiя

Життя та здоров’я наших дітей завжди ставиться на перший план, бо діти – це найдорожче, що є в нашому житті.

Саме тому вже дванадцятий рік поспіль управлінням освіти Чернігівської міської ради, навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, обласною бібліотекою для дітей проводиться міський конкурс на тему «Вчимося жити на Землі». Участь у заході також взяло управління патрульної поліції у місті Чернігові.

Особлива увага надавалася попередженню дитячого травматизму. Це насамперед пустощі з вогнем, піротехнічними виробами, самовільне користування електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, правила поведінки вдома, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів тощо.

На першому етапі конкурсу учні 8-10 класів загальноосвітніх шкіл міста Чернігова представляли власноруч створені сценарії для проведення занять з безпеки життєдіяльності з вихованцями старших груп дитячих садків.

Авторами восьми кращих робіт в чотирьох дитячих навчальних закладах з вихованцями були проведені заняття щодо профілактики дитячого травматизму. Журі оцінювало вміння висвітлити тематику, налагодити контакт з дітлахами,  а також використання різноманітних форм спілкування з малечею.

Перше місце зайняла представниця школи № 12 Немкевич Дарина, а загальноосвітня школа № 30 у складі Суховецької Олени, Виноградової Валерії та Середи Яни, виборола гран-прі конкурсу. Їх виступи отримали високу оцінку всіх членів журі.

Нагородження переможців відбулося 23 листопада на базі обласної бібліотеки для дітей.

Кращі сценарії будуть представлені до Всеукраїнського науково-популярного журналу «Безпека життєдіяльності».

Високий рівень активності учасників конкурсу говорить про їх належну зацікавленість та відповідальність за безпеку дітей.


Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ