СБУ ліквідувала мережу збуту зброї та боєприпасів
Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою ліквідували мережу збуту вогнепальної зброї та боєприпасів, вивезених з території проведення антитерористичної операції до Чернігівської області.
Правоохоронці встановили, що мешканець регіону організував поставки зброї та набоїв зі сходу України через приватних перевізників. Клієнтів зловмисник підшукував серед кримінальних кіл регіону.
Оперативники спецслужби задокументували кілька фактів незаконного продажу зловмисником боєприпасів. Співробітники СБ України затримали торгівця при спробі збуту снайперської гвинтівки з глушником.
Під час обшуку помешкання зловмисника вилучено чотири гранати РГД-5 та Ф-1 із запалами, півсотні набоїв калібру 7,62 мм, патрони до вогнепальної зброї різного калібру та споряджений магазин до ручного кулемета Калашникова.
Вилучена зброя та боєприпаси направленні для проведення експертизи. Затриманому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 та ч. З ст. 410 Кримінального кодексу України.
Тривають слідчо-оперативні дії.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.