Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:13:33

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушення зі збитками у 15 тис. грн.

22.11.2017   07:35

21.11.2017 Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході рибоохоронного рейду на озері поблизу с. Конятин, Сосницького району затримано чотирьох місцевих жителів.

Громадяни здійснювали лов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – сіткою бредень.

На момент затримання у порушників вилучено 15,5 кг риби: плітка – 23 шт., щука – 26 шт., йорж звичайний – 18 шт., лящ – 23 шт., карась сріблястий – 25 шт. Збитки по даному факту склали 15436 грн.

На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо-оперативна група Сосницького  відділення поліції ГУНП в Чернігівській області.

Складені протоколи про адміністративні правопорушення будуть направлені до Сосницького районного суду для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини