Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 20:08:16

Пройшли колективні збори представників трудового колективу "Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення"

20.11.2017   08:33Агенцiя

У актовому залі КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» 17 листопада пройшли колективні збори представників трудового колективу центру, на яких виносились питання щодо розгляду внесення змін до Колективного договору від 24 листопада 2016 року, а саме про диференційований початок робочого дня, про умови чергування лікарів, про режим роботи водіїв та про доплати за роботу з дезінфекційними засобами у закладі.

Після основного виступу головного лікаря центру Галини Синявської, щодо предмету обговорення, підготовленого робочою групою на чолі з головою профспілки закладу Тамарою Уланович і активного колективного обговорення порушених питань, майже одноголосно (чотири утримались) учасниками зборів було ухвалено рішення про затвердження змін до діючого Колективного договору, який у оновленій редакції і надалі сприятиме повноцінному забезпеченню прав та інтересів працівників закладу, підвищенню рівня їх захисту, встановленню належних умов праці, а також забезпечить динамічний розвиток соціально-трудових відносин співробітників КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН»

Чернігівський обласний Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 вересня в області зафіксовано 61 новий випадок COVID-19.

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу 16:55

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки набирає чинності з 00:00 години 23 вересня 2021 року по всій Україні.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку 15:58

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень 15:46

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району.

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району. 15:45

Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачені, юнаки 2002 року народження, в період часу з 02.10.2020 по 24.06.2021, за попередньою змовою між собою, в нічний час, скориставшись відкритою квартиркою вікна магазину розташованого в с. Заїзд, вул. Михайлівська, 43, скоювали крадіжки продуктів харчування: цигарки, пиво, сухарики, чіпси, тощо, які потім самі і споживали, кожного разу викрадаючи продуктів на в суму від 390грн. до 450 грн., а всього викрали на загальну суму 8712 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини