Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 09:28:28

Пройшли колективні збори представників трудового колективу "Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення"

20.11.2017   08:33Агенцiя

У актовому залі КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» 17 листопада пройшли колективні збори представників трудового колективу центру, на яких виносились питання щодо розгляду внесення змін до Колективного договору від 24 листопада 2016 року, а саме про диференційований початок робочого дня, про умови чергування лікарів, про режим роботи водіїв та про доплати за роботу з дезінфекційними засобами у закладі.

Після основного виступу головного лікаря центру Галини Синявської, щодо предмету обговорення, підготовленого робочою групою на чолі з головою профспілки закладу Тамарою Уланович і активного колективного обговорення порушених питань, майже одноголосно (чотири утримались) учасниками зборів було ухвалено рішення про затвердження змін до діючого Колективного договору, який у оновленій редакції і надалі сприятиме повноцінному забезпеченню прав та інтересів працівників закладу, підвищенню рівня їх захисту, встановленню належних умов праці, а також забезпечить динамічний розвиток соціально-трудових відносин співробітників КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН»

Чернігівський обласний Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО 08:40

Цей консультативно-дорадчий орган утворений на початку червня цього року. Його мета — забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

Академічний камерний хор ім.Д.Бортнянського презентував свою програму у “Вокальному абонементі”

Академічний камерний хор ім.Д.Бортнянського презентував свою програму у “Вокальному абонементі” 08:33

Палітру хорових композицій представив 13 червня Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського у творчому проєкті обласного філармонійного центру “Вокальний абонемент”.

На Чернігівщині завершено виплату

На Чернігівщині завершено виплату "карантинних" 8 тисяч гривень 08:27

Станом на 11 червня на Чернігівщині Пенсійний фонд України профінансував 98,504 мільйона гривень на виплату державної допомоги 12 313 найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини