На вимогу прокуратури реально виконано судових рішень на суму майже 200 млн. грн.
Органами прокуратури області забезпечено постійний контроль за станом реального виконання судових рішень за позовами та заявами прокурорів.
З цією метою впродовж 10 місяців поточного року вивчено близько 250 виконавчих проваджень. На усунення виявлених порушень внесено 70 скарг на рішення, дії або бездіяльність державних виконавців у порядку відомчого контролю, з яких 59 задоволено, інші перебувають на розгляді.
Ще 5 скарг прокурора на дії посадових осіб органів державної виконавчої служби задоволено в судовому порядку.
Як результат, вже забезпечено реальне виконання судових рішень на суму майже 200 млн. грн., з яких 18 млн. грн. стягнуто за позовами прокурорів минулих років.
У державну та комунальну власність повернуто та попереджено до вибуття 6 тис га земель.
З метою забезпечення неухильного виконання рішень судів налагоджена системна робота органів прокуратури області на даному напрямі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44
День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».