Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 00:32:32

Національно-патріотичне виховання: хороший темп - не привід збавляти оберти роботи

18.11.2017   09:25Агенцiя

На цьому наголосила заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова 16 листопада під час чергового засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Варто зазначити, що захід мав проводитися за участі представників Громадської ради при облдержадміністрації. У зв’язку з тим, що в цей же день збиралася і президія ГР, спільне засідання перенесли на грудень.

Перше, що обговорили присутні, — результати обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!». Своїми враженнями поділилися голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський та заступник начальника Управління освіти і науки ОДА Олена Соронович. Наталія Романова запропонувала зробити в навчальних закладах стінгазети, де б учні та студенти розмістили інформацію про свою участь у програмі.

Наталія Романова: «Впевнена, що заходи, які відбувалися більш ніж місяць у Чернігові, не залишили байдужим нікого. Особливо молодих людей. Підтвердження цьому — враження, якими вони так щиро діляться. Навіть пишуть листи до «Єдиної родини Чернігівщини». Проте позитивні результати повинні бути стимулом до підвищення ефективності нашої роботи».

Жваву дискусію у членів Координаційної ради викликала програма заходу «Чернігівський майдан» на 20-21 листопада, приуроченого до Дня Гідності та Свободи. Ініціатори цієї акції — представники ГО «Центр “Апельсин”» — розповіли про заплановане, у тому числі проведення тематичного «круглого столу» та віче «Герої не вмирають». Крім того, координатор проекту «Безкоштовні курси української мови» в Чернігові Людмила Зіневич запропонувала організувати зустрічі з майданівцями, показ документальних фільмів.

Серед іншого обговорили основні напрями діяльності органів влади та громадських організацій щодо увіковічення пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, учасників АТО, а також організації пошукової роботи. Аби кожний пам’ятник не залишився поза увагою, до роботи слід активно залучати об’єднанні територіальні громади — переконана Наталія Романова.

Не залишили поза увагою питання стосовно ліквідації телерадіокомпанії у Новгороді-Сіверському: НСТУ обіцяє створити корпункт, що адміністративно вважатиметься частиною Чернігівської філії. Тобто місцевий мовник не зникне, а навпаки — інформаційне поле регіону підсилиться якісним контентом, що вироблятиметься спільними зусиллями колективу корпункту в Новгороді-Сіверському та регіональної філії.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш запросила членів Координаційної ради взяти участь у Всеукраїнському форумі «Координація через діалог», що проводитиме Міністерство молоді та спорту України 5-6 грудня у Вінниці.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.