Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 06:24:26

Вищий господарський суд України підтвердив правову позицію прокуратури області про повернення у розпорядження держави 48 га водного фонду

14.11.2017   17:33

Вищий господарський суд України підтвердив правову позицію прокуратури області та залишив без змін рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими суб’єкта господарювання зобов’язано повернути державі 48 га земель водного фонду (сім озер), що розташовані на території Харківської сільської ради Талалаївського району.

Передумовою для звернення прокурора до суду став факт порушення законодавства при користуванні земельними ділянками водного фонду одним із товариств області.

Незважаючи на закінчення дії договорів оренди, товариство тривалий час продовжувало безпідставно користуватися земельними ділянками, сплачуючи до бюджету орендну плату меншу ніж законодавчо визначено.

Результатом судового спору стане можливість розпорядника земель укласти нові договори із сумлінними орендарями.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини