Прокурор області Володимир Комашко провів особистий прийом громадян у смт Козелець
7 листопада прокурор області Володимир Комашко провів особистий прийом громадян у смт Козелець.

Питань, які порушувалися місцевими жителями, стосувалися земельного законодавства, сфери містобудування, спадкування та набуття права власності тощо.
Прокурором надано громадянам вичерпні відповіді щодо порядку вирішення порушених питань, у тому числі компетенції органів контролю.
Також роз’яснено повноваження органів прокуратури в умовах сьогодення, зокрема щодо позбавлення прокурорів функції нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, дотриманням законів з цих питань органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами.
Зважаючи на важливість та актуальність забезпечення конституційного права громадян на звернення, керівництвом прокуратури області приділяється особлива увага особистому прийому громадян, розгляду звернень безпосередньо як у прокуратурі області, так і в регіоні їх проживання.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.