Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 16:57:17

Рятувальники вилучили з річки тіло потонулої жінки

08.11.2017   07:56Агенцiя

6 листопада о 15:35 до Служби порятунку «101» у Менському районі від працівників поліції надійшло повідомлення про те, що у р. Мена, яка протікає у районному центрі, виявлено тіло жінки.

За викликом прибули 5 чоловік особового складу 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 1 одиниця спеціальної техніки.

Рятувальники за допомогою човна транспортували тіло потопельниці до берега.

Як з'ясувалося, загиблою виявилася 41-річна місцева жителька.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини