Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 00:35:59

Барбекю-2012

11.06.2012   18:29Агенцiя

9 червня Чернігівський державний технологічний університет відзначив закінчення навчального року вже традиційним фестивалем “Барбекю-2012”.

Учасників фестивалю привітав ректор університету, професор Сергій Миколайович Шкарлет, який подякував викладачам, співробітникам та студентам за плідну працю протягом навчального року та побажав усім гарного відпочинку.

Найкращі кулінари з кожної команди розпочали приготування страв, а всі інші учасники свята радо приймали участь у конкурсах, запропонованих студклубом ЧДТУ під керівництвом Руслани Яковлевої.

Коли смачні аромати зібрали всіх учасників та гостей біля мангалів, розпочало свою роботу почесне журі фестивалю у складі ректора ЧДТУ, а також гостей: заступника голови облдержадміністрації, активного учасника багатьох заходів, що проходять в університеті, Станіслава Миколайовича Прокопенка, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Андрійовича Заліського та начальника управління освіти міськради Володимира Петровича Купріяненка.

Команди по черзі презентували свої кулінарні шедеври, а члени журі виконували свої відповідальні обов’язки: дегустували кожну страву, спілкувались з членами команд та визначали переможців.

Представлені командами результати їх натхненної праці відзначались оригінальністю подання та високими смаковими якостями, тому переможців визначити було важко.

Та врешті Прокопенко С.М. оголосив переможців та вручив їм цінні призи.

Перемогу здобули:
1 місце – команда “Гопцацульки” (бухгалтерія, АГЧ, юридичний відділ, відділ інтелектуальної власності);
2 місце – команда профкому студентів та Майстер Шеф – команда студентської ради ЧДТУ;
3 місце – команда “Іноземні філософи” кафедри філософії, соціально-гуманітарних наук та іноземних мов.

Далі всі учасники фестивалю пригощались приготованими стравами, спілкувались та відпочивали.

Чудова традиція закінчувати навчальний рік таким приємним заходом була започаткована у минулому році і припала до душі викладачам та студентам ЧДТУ.

Ірина Сподаренко

http://www.stu.cn.ua/news_view/394/

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ