Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 23:53:01

Переселенці з Попудренка, 16 безперешкодно проживатимуть у наданому їм тимчасовому житлі до повернення додому

01.11.2017   13:08

Одним з рішень виконкому Чернігівської міської ради, прийнятих 31 жовтня є продовження терміну дії ордеру в тимчасовому житлі (однокімнатній квартирі) на наступний рік Світлані Акуленко – матері молодої жінки, яка загинула при руйнуванні частини будинку на Попудренка, 16.

Як і решта мешканців пошкодженого будинку, вона безперешкодно проживатиме в наданому містом тимчасовому житлі до відновлення Попудренка, 16. Після цього вони отримають можливість повернутися до своїх кімнат.

За даними Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради, окрім цієї жінки, на сьогодні з 219 мешканців пошкодженого будинку 162 особи (всі, хто потребував) проживають у гуртожитках чотирьох навчальних закладів. Кімнати виділені навчальними закладами за домовленістю з містом, яке суттєво допомогло в їх підготовці до заселення: робилися ремонти на поверхах гуртожитків, встановлювалося додаткове обладнання в приміщеннях загального користування. Орендної плати за проживання переселенці не сплачують, вона щомісячно вноситься з бюджету міста.

Решта жильців пошкодженого гуртожитку знайшли собі помешкання самостійно.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини