Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 20:22:04

Обласна влади здійснює заходи щодо врегулювання питання з надання допомоги хворим, які лікуються методом гемодіалізу

11.06.2012   10:33Агенцiя

Питання стосовно надання послуг ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна", що реалізує проект зі створення діалізного центру в Чернігівській області знаходиться на постійному контролі обласної влади.

З метою вирішення даного питання розпорядженням голови обласної державної адміністрації створена робоча група щодо опрацювання механізму здійснення розрахунків, яка постійно співпрацює з представниками іноземного інвестора.

24 травня поточного року відбулося підписання Меморандуму між Чернігівською обласною державною адміністрацією та ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна". Меморандумом передбачені ключові засади співпраці та врегулювання проблемного питання. 
 
На виконання задекларованих у Меморандумі заходів співпраці розпорядженням голови облдержадміністрації міському бюджету м.Чернігова виділена додаткова дотація з державного бюджету на вирівню-вання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 3975,3 тис. грн. На сесії міської ради, яка відбулася 31 травня, було прийняте рішенням про направлення  зазначених коштів на оплату послуг з надання медичної допомоги жителям м.Чернігова, що лікуються  методом гемодіалізу.

Наразі, міською лікарнею № 2 Чернігівської міської ради, проводиться робота щодо здійснення  процедури закупівлі послуги з гемодіалізу для хворих на ниркову недостатність, що отримують лікування в умовах недержавного діалізного центру  ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна".

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.