Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 23:52:33

Прокурором доведено вину колишнього правоохоронця в організації на Чернігівщині грального бізнесу

27.10.2017   07:24Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно організатора злочинної діяльності групи осіб, які займалися гральним бізнесом на території області (ч. 3 ст. 27, ч.1 ст.203-2 КК України).

У ході судового розгляду державний обвинувач у повному обсязі довів вину колишнього правоохоронця, який тривалий час переховувався від слідства, у вчинені інкримінованого злочину.

Вироком суду йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 340 тис. грн.

Установлено, що правоохоронець залучив 4 жителів області, які діючи у співучасті, протягом 2013-2014 років на території м. Новгород-Сіверський в орендованому приміщенні організували та забезпечили роботу грального закладу.

У ході слідства вилучено та конфісковано в дохід держави 12 гральних автоматів та комп’ютерну техніку із відповідним програмним забезпеченням для здійснення забороненного бізнесу.

Обвинувальні акти щодо інших 4 учасників незаконної діяльності судом розглянуто у 2015 році з призначенням покарання у виді штрафу, зокрема трьом особам по 170 тис грн, ще одній – 187 тис грн.

У зв’язку з несплатою трьома засудженими штрафів по 170 тис грн, судом замінено їм покарання на реальне позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини