В автомобілі, який патрульні зупинили за порушення Правил дорожнього руху, виявили чималу кількість речовин, схожих на коноплі
Один з екіпажів патрульної поліції на вулиці Толстого зупинив автомобіль ВАЗ-21114, водій якого порушив Правила дорожнього руху. Порушення не було грубим, проте потребувало реакції поліції.
Від самого початку водій дуже помітно нервував та грубо спілкувався із правоохоронцями. На законну вимогу пред’явити документи на право керування і про реєстрацію транспортного засобу спочатку відмовився це робити, потім за не зрозумілих причин намагався приховати місце, де він їх тримає.
Зрозумівши, що чоловік щось намагається сховати, патрульні запитали прямо, чи не має він при собі якихось заборонених предметів або речовин. Водій знову почав сперечатися й врешті-решт таки показав сумочку, в якій перед цим тримав документи. Патрульні виявили паперового згортка із подрібненою речовиною рослинного походження з характерним запахом конопель. На місце одразу викликали слідчо-оперативну групу.
Лише з приїздом опергрупи стала зрозуміла справжня причина такої поведінки водія, бо знайдений пакунок був лише невеликою часткою від того, що насправді переховував громадянин. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили 21 паперовий згорток із такою самою подібною речовиною.
Усе виявлене вилучили, а чоловік продовжив спілкування з поліцією вже у поліцейському відділі.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.