Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 15:44:25

Заступник прокурора області провів прийом жителів м. Мена та засуджених осіб, які тримаються в Державній установі "Домницький виправний центр № 135"

26.10.2017   13:09

Заступник прокурора області Ігор Юшин здійснив особистий прийом громадян у Менській місцевій прокуратурі, де правом на звернення та особистого спілкування з прокурором скористалися місцеві жителі.

Серед порушених питань заявниками основним є трудові правовідносини, що припинені з одним із підприємств торгівлі внаслідок його реорганізації, а також правовий статус майна, що належало трудовому колективу.

На всі питання надано ґрунтовні відповіді, громадянам докладно роз’яснено повноваження органів прокуратури та можливість отримання безоплатної правової допомоги, зокрема у Менському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою вирішення питань, що не належать до компетенції прокуратури.   

Крім того, заходи особистого прийому громадян здійснено також у Державній установі «Домницький виправний центр № 135», розташованій на території Менського району.

В усних зверненнях засуджені повідомили про стан судового вирішення питань, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про амністію у 2016 році», що набрав чинності 07.09.2017, та отримали відповідні роз’яснення процедури його виконання. З урахуванням певної критики якості підготовки матеріалів, надісланих адміністрацією установи до суду, забезпечено право спілкування з прокурором наодинці без будь-якого втручання персоналу виправного центра. Використано можливості жвавого спілкування з колективом засуджених в умовах аудиторії приміщення виховної роботи.  

Одночасно заступник прокурора області ознайомився зі станом забезпечення порядку та умов тримання засуджених в установі, оглянуто жилі приміщення гуртожитку, територію. З метою усунення порушень кримінально-виконавчого законодавства начальнику установи внесено документ реагування. 


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.

На кордоні з Білоруссю чоловік втратив вантажівку через контрабандні цигарки 14:30

Учора, 23 вересня, наш 26-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд із Білорусі через пункт пропуску «Нові Яриловичі», втратив вантажний автомобіль «Рено».

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб 14:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 24 вересня в області щеплено першою та другою дозою 317 604 людини.

Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 14:19

Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Хто придбає частку Ічнянського комбінату? 14:06

АМКУ дал добро Астионам на покупку Ичнянского комбината