Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 18:56:26

З недовірою відноситися до благої справи - є можливість перевірити

26.10.2017   08:15Агенцiя

Чернігівська ОДПІ нагадує, що на офіційному веб - порталі Державної фіскальної служби України працює електронний сервіс «Дані Реєстру волонтерів АТО».

Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції затверджено наказом Міністерства фінансів України від 30.10.2014 р. № 1089.

Реєстр волонтерів антитерористичної операції - це база даних, яка містить інформацію про волонтерів АТО. ДФС створює та адмініструє Реєстр в електронній формі та щодекади оприлюднює на офіційному веб - сайті ДФС (www.sfs.gov.ua) такі відомості з Реєстру:
-   прізвище, ім’я, по батькові волонтера АТО;
- категорії фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога волонтером АТО;
- реквізити незакритих банківських рахунків волонтера АТО (найменування банку, код банку, номер рахунка, валюта рахунка, дата відкриття);
- найменування органу ДФС за основним місцем обліку волонтера АТО;
- дата початку здійснення фізичною особою діяльності як волонтера АТО;
- дати включення до Реєстру, внесення змін до Реєстру стосовно волонтера АТО;
- дата припинення діяльності як волонтера АТО;
- дата виключення з Реєстру.

Скористатися електронним сервісом «Дані Реєстру волонтерів АТО» можна з офіційного веб - порталу відомства (http://sfs.gov.ua).


Сектор організації роботи Чернігівської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.