Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 08:54:18

Оперативне командування "Північ" представили результати вдалої роботи українських військовослужбовців

25.10.2017   07:45Агенцiя

На території біля управління оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України буде розміщений підбитий російський танк Т-72.

Ворожа техніка буде представлена, як результат успішного виконання бойового завдання українських військових та служитиме демонстрацією факту Російської агресії на території України.

Варто зазначити, що історія ворожого танку скінчилась майже рік тому, під час чергової спроби російських окупантів атакувати позицій українських військових. Сталось це біля населеного пункту Березове (Донецької області) і тільки нещодавно військові отримали можливість його евакуювати без ризику для життя. Танк майже рік знаходився за 200 метрів від зони ведення вогню противником.

Зараз, колишня зброя, розпочне свою нову історію, вже в якості історичного експонату.


Прес-служба оперативного командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.