24 жовтня – автобус № 25 з 9 до 17 години не заїжджатиме на Самоквасова і Текстильників
24 жовтня з 9.00 до 17.00 у Чернігові автобуси маршруту №25 будуть курсувати без заїзду в житловому масиві «Шерстянка» на вулиці Самоквасова і Текстильників, а рухатиметься по вул. Ціолковського.
Причина – проведення термінового ремонту електрокабелю під проїжджою частиною по вул. Самоквасова, 13.
Про це повідомив начальник Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради Юрій Горбань.
Години змін у маршруті руху автобусу спеціально заплановані так, щоби мешканці густонаселеного мікрорайону все-таки змогли вранці виїхати на роботу, а увечері повернутися звичним транспортом.
Ремонт будуть здійснювати працівники Чернігівобленерго. Сьогодні, 23 жовтня, вони готують дорожнє полотно до майбутніх робіт.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.