Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 15:36:28

Завершено розслідування стосовно групи осіб, які підозрюються у торгівлі людьми

21.10.2017   09:20

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно жительки м. Чернігова та громадянина Турецької Республіки, які обвинувачуються у торгівлі людьми, скоєного повторно групою осіб (ч. 2 ст. 149 КК України).

Слідством установлено, що протягом березня-квітня поточного року обвинувачені, за попередньою змовою між собою, використовуючи уразливий стан чотирьох мешканок м. Чернігова, завербували та перемістили їх до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) з метою подальшої сексуальної експлуатації на території Республіки Кіпр.

Завдяки скоординованим процесуальним керівником заходам співробітниками Головного управління Національної поліції в області спільно з працівниками міжрайонного оперативно-розшукового відділу Державної прикордонної служби припинено протиправну діяльність групи осіб, яких безпосередньо після вчинення злочину було затримано в аеропорту та повідомлено про підозру у вчиненні  інкримінованого злочину.

Наразі слідство у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду.


Довідково: санкція ч. 2 ст. 149 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини