Оперативники поліції затримали професійного кишенькового злодія
Поліцейські Чернігівського відділу поліції в продовж години вирахували та затримали чотирижди судимого кишенькового злодія, який поцупив гаманець у дідуся.
До Чернігівської поліції звернувся 78-річний мешканець міста і повідомив, що невідома особа, скоїла крадіжку гаманця з грошима в сумі 350 гривень, зникнення якого виявив після виходу з громадського транспорту.
На місце пригоди одразу прибули оперативники кримінальної поліції міста. Поліцейським в продовж години вдалося вирахувати та затримати зловмисника.
Ним виявився "старий знайомий" поліцейських. Це чотирижди судимий професійний кишеньковий злодій. Якого за останні три місяці затримували вже п’ять разів, але суд обирав йому запобіжний захід - особисте зобов'язання.
Наразі поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
У зловмисника вилучено викрадений гаманець із грошима. Останній у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Викрадені речі повернуто власнику. Його затримано згідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідство триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.