На Прилуччині інтернет-знайомство ледь не коштувало жінці життя
До Прилуцького відділу міліції зателефонувала медсестра районної лікарні і повідомила, що в селі Івківці надавалася медична допомога 39-річній місцевій жительці з різаною раною шиї, проникаючим ножовим пораненням живота та спини. Характер тілесних ушкоджень однозначно свідчив про їх кримінальне походження.
На місце інциденту одразу виїхала слідчо-оперативна група. Натомість жінка була госпіталізована і перебувала в реанімації. Під час спілкування з нею правоохоронці з'ясували всі обставини отримання тілесних ушкоджень. Виявилося, що розлучена жінка-підприємець вирішила через інтернет влаштувати своє особисте життя і познайомитися з порядним чоловіком. На одному з сайтів познайомилася з чоловіком, зав'язалося листування, почалися дзвінки. Згодом інтернет-знайомі вирішили зустрітися.
Бойфренд приїхав до жіночки на Прилуччину аж з Миколаївської області за декілька днів до пригоди. 39-річна приватний підприємець була досить заможною жінкою, але тихого жіночого щастя якраз і не вистачало. Мабуть тому вона в своїх почуттях була трохи засліпленою, не помічала речей, на які б варто було звернути увагу. Але жінка просто втомилася від самотності і втратила обережність...
Далекий візитер за два дні гостювання зрозумів, що гроші в жіночки водяться, і якось, коли потерпіла відпочивала, той почав нишпорити пошуках заощаджень, які зберігала господиня вдома. Так нічого і не знайшовши, лиходій схопив ніж і почав наносити жінці удари, вимагаючи гроші. Як тільки отримав бажане (20 тисяч гривень) швидко зник у нікуди, як і з'явився.
Оперативники негайно почали розшуки підозрюваного, застосовуючи всі методи, які б дозволили швидко затримати негідника. Потерпіла припустила, що її кривдник скоріше за все буде потягом повертатися додому, тому були оповіщені всі лінійні відділення міліції на залізниці, розіслані орієнтування з прикметами злочинця.
На той момент Прилуцькі оперативники вже встановили особу раніше засудженого чоловіка, і знали де його ймовірно потрібно шукати. На затримання лиходія були відряджені найдосвідченіші працівники карного розшуку. Завдяки їх умілим та професійним діям знадобилося зовсім небагато часу для того, щоб його затримати. Тож вже 3 червня в Миколаївській області клацнули кайданки на руках утікача. У нього вилучено речові докази, які неспростовно підтверджують, що скоєне - його рук справа. Наразі зловмисника затримано до ізолятора тимчасового тримання, проти нього порушено кримінальну справу за п.2 ст.15 ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України «замах на вбивство» та ч.1 ст.187 КК України «розбійний напад» - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression